3200 Carlsbad Blvd #346 - Map & Public Records - SDLookup.com

3200 Carlsbad Blvd #346

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2041244618

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/28/1999 $4,900 4y 9m -51% -14%
12/02/1994 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources