12550 Calle Tamega #125 - Map & Public Records - SDLookup.com

12550 Calle Tamega #125

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2749201717

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/21/1997 $182,000 6y 8m -4% -1%
03/20/1991 $190,000 6y 9m 28% 4%
06/05/1984 $148,200 n/a -    -   
Additional Resources