5665 Friars Rd #205 - Map & Public Records - SDLookup.com

5665 Friars Rd #205

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366111404

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/08/2021 $390,000 12y 11m 104% 6%
10/10/2008 $191,000 5y 1m -5% -1%
08/22/2003 $200,000 4y 2m 134% 23%
06/21/1999 $85,500 4y 1m 16% 4%
05/17/1995 $74,000 1y 12m 16% 8%
05/17/1993 $64,000 10m -26% -30%
07/08/1992 $86,900 9y 3m 25% 2%
04/05/1983 $69,700 n/a -    -   
Additional Resources