804 Regal Rd #4L - Map & Public Records - SDLookup.com

804 Regal Rd #4L

Encinitas, CA 92024
Parcel Number:
2582410234

Address Price
@405 Requeza St #H9 $699,000   
@1044 Arcadia Rd $2,699,000   
@932 Stratford Dr $2,375,000   
@760 Encinitas Blvd #101 $694,500   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
806 Regal Rd #K5 n/a n/a
806 Regal Rd #K6 n/a n/a
804 Regal Rd #1L n/a n/a
804 Regal Rd #2L n/a n/a
804 Regal Rd #L3 n/a n/a
804 Regal Rd #L5 n/a n/a
804 Regal Rd #6L 10/9/2018 $455,000
802 Regal Rd #M1 n/a n/a
802 Regal Rd #M2 n/a n/a
802 Regal Rd #3M n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$82,071
Improvement Value:
$63,762
Net Value:
$145,833
Est Property Tax:
$1,823