4570 55th St - Map & Public Records - SDLookup.com

4570 55th St

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4667000300

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/21/2014 $360,000 10y 7m 6% 1%
09/17/2003 $340,000 6y 10m 181% 16%
11/15/1996 $121,000 n/a -    -   
Additional Resources