2690 Broadway - Map & Public Records - SDLookup.com

2690 Broadway

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5343021700

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/14/1997 $72,000 7y 2m -56% -11%
12/11/1989 $163,996 n/a -    -   
Additional Resources