7575 Eads Ave #305 - Map & Public Records - SDLookup.com

7575 Eads Ave #305

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3504712714

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/01/2018 $794,000 5y 10m 28% 4%
09/14/2012 $620,000 6y 11m -27% -4%
10/05/2005 $848,000 n/a -    -   
Additional Resources