11127 Breckenridge Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

11127 Breckenridge Dr

San Diego, CA 92131
Parcel Number:
3197500300

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/13/2026 $2,918,000 15y 8m 235% 8%
07/28/2010 $870,000 3y 9m -3% -1%
10/31/2006 $900,000 3y 4m 2% 1%
06/17/2003 $879,900 2y 1m 16% 7%
05/14/2001 $759,642 n/a -    -   
Additional Resources