675 S Sunshine Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

675 S Sunshine Ave

El Cajon, CA 92020
Parcel Number:
4882811000

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/27/2012 $290,000 11y 4m 73% 5%
09/01/2000 $168,000 4y 35% 8%
08/14/1996 $124,283 7y 9m -11% -2%
10/28/1988 $139,900 n/a -    -   
Additional Resources