5333 Wellesley St - Map & Public Records - SDLookup.com

5333 Wellesley St

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
4645600700

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/05/2014 $400,000 15y 8m 101% 5%
12/08/1998 $199,000 7y 5m 8% 1%
06/28/1991 $184,650 8y 2m 68% 7%
04/14/1983 $110,000 n/a -    -   
Additional Resources