3041-43 B St - Map & Public Records - SDLookup.com

3041-43 B St

San Diego, CA 92102
General Info
Area:
Golden Hill Real Estate
Zoning:
Restricted Multiple
Use:
Mutliple 2 to 4 Units or 2 Houses
Parcel Number:
5395410700

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/20/2000 $299,000 3y 5m 244% 43%
04/29/1997 $87,000 5y 12m -36% -7%
04/30/1991 $135,000 n/a -    -   
Additional Resources