4154 Bedford Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

4154 Bedford Dr

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4400521900

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/30/2023 $1,900,000 6y 11m 58% 7%
06/06/2016 $1,200,000 5y 10m 36% 5%
07/26/2010 $881,000 4y 7m -27% -7%
12/22/2005 $1,215,000 5y 11m 226% 22%
01/14/2000 $373,000 9y 7m 31% 3%
05/22/1990 $284,600 n/a -    -