3340 Del Sol Blvd #137 - Map & Public Records - SDLookup.com

3340 Del Sol Blvd #137

San Diego, CA 92154
Parcel Number:
7763032439

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/24/2021 $95,000 2y 1m 33% 14%
02/12/2019 $71,500 17y 1m -6% 0%
01/04/2002 $76,000 n/a -    -   
Additional Resources