6158 Laport St - Map & Public Records - SDLookup.com

6158 Laport St

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
6741401100

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/11/1997 $270,000 12y 4m 35% 2%
05/01/1985 $200,000 n/a -    -   
Additional Resources