345 Henson St - Map & Public Records - SDLookup.com

345 Henson St

San Diego, CA 92114
Parcel Number:
5493501700

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/24/2011 $290,000 7y 9m 5% 1%
04/17/2003 $276,200 5y 11m 157% 17%
04/29/1997 $107,500 5y 2m -20% -4%
02/12/1992 $135,000 2y 3m 41% 16%
11/03/1989 $96,000 n/a -    -   
Additional Resources