2567-69 G St - Map & Public Records - SDLookup.com

2567-69 G St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5352600400

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/30/1995 $90,000 1y 6m 31% 19%
12/08/1993 $68,500 4y 5m -61% -19%
06/16/1989 $177,000 n/a -    -   
Additional Resources