2638-40 E St - Map & Public Records - SDLookup.com

2638-40 E St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5344113100

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/05/1995 $55,000 9m 5% 7%
02/27/1995 $52,270 5y 3m -47% -11%
11/03/1989 $98,000 2m 26% 260%
08/30/1989 $78,000 2y 9m -5% -2%
11/20/1986 $82,500 n/a -    -   
Additional Resources