5444 Gooseberry Way - Map & Public Records - SDLookup.com

5444 Gooseberry Way

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1576830800

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/02/1995 $149,000 4y 7m -17% -4%
03/01/1991 $179,708 n/a -    -   
Additional Resources