550 Via De La Valle #108 - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #108

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982720419

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/28/2005 $1,500 7y 11m -21% -3%
02/20/1997 $1,900 8y 10m -24% -3%
03/30/1988 $2,500 n/a -    -   
Additional Resources