5108 Spencer Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

5108 Spencer Ct

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1225012000

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/20/2024 $1,180,000 9y 9m 127% 9%
09/09/2014 $520,000 9y 7m -17% -2%
01/12/2005 $629,500 1y 6m 50% 29%
06/20/2003 $420,627 n/a -    -   
Additional Resources