509 Calle Montecito #46 - Map & Public Records - SDLookup.com

509 Calle Montecito #46

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1575600946

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/13/2010 $89,000 4y 7m -64% -20%
05/25/2005 $247,900 n/a -    -   
Additional Resources