5758 Campanile Way - Map & Public Records - SDLookup.com

5758 Campanile Way

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4668601200

Address Price
@5545 Baja Dr $919,000   
@5882 Adams Ave $1,190,000   
@5556 Baja Dr $1,099,000   
@5410 Baja Dr $1,400,000   
@Aspen Conominiums #105 $475,000   
@Aspen Conominiums #116 $485,000   
@Aspen Conominiums #113 $499,999   
@Glenridge #211 $450,000   
@6206 Pontiac $2,170,000   
@Courtyard At College #20 $350,000   
@Glenridge #208 $455,000   
@6233 Mary Lane Dr $1,500,000   
@6241 Mary Lane Dr $1,500,000   
@4711 Austin $1,050,000   
@Carraige House #115 $424,900   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
4877 Campanile Dr 11/18/2020 $689,000
4883 Campanile Dr 8/30/1995 $154,000
4874 Campanile Dr 4/12/2019 $680,000
4864 Campanile Dr 6/24/2003 $410,000
4854 Campanile Dr 11/30/2023 $1,215,000
5748 Campanile Way 8/20/2001 $250,000
5738 Campanile Way n/a n/a
5728 Campanile Way 8/12/1988 $151,000
5723 Campanile Way 8/21/2019 $645,000
5735 Campanile Way n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$23,485
Improvement Value:
$51,888
Net Value:
$75,373
Est Property Tax:
$942