10707 Jamacha Blvd #144 - Map & Public Records - SDLookup.com

10707 Jamacha Blvd #144

Spring Valley, CA 91978
Parcel Number:
7750523449

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/10/2004 $45,000 3y 9m 55% 12%
12/08/2000 $29,000 2y 2m 16% 7%
09/16/1998 $25,000 3y 1m 54% 15%
08/16/1995 $16,200 n/a -    -   
Additional Resources