5550 Adelaide Ave #12 - Map & Public Records - SDLookup.com

5550 Adelaide Ave #12

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4720931412

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/01/2009 $140,000 2y 7m -61% -30%
01/12/2007 $355,000 n/a -    -   
Additional Resources