13130 Beechtree St - Map & Public Records - SDLookup.com

13130 Beechtree St

Lakeside, CA 92040
Parcel Number:
3952701100

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/16/2013 $415,000 3m 37% 181%
12/27/2012 $304,000 7y 7m -42% -7%
05/27/2005 $520,000 12y 9m 163% 8%
07/31/1992 $197,900 n/a -    -   
Additional Resources