6115 Haas St - Map & Public Records - SDLookup.com

6115 Haas St

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
6741502900

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/16/2018 $617,500 3y 9m 17% 4%
06/18/2014 $530,000 20y 11m 186% 5%
07/09/1993 $185,000 2y 8m -2% -1%
10/24/1990 $189,150 n/a -    -   
Additional Resources