1560 Circa Del Lago #D103 - Map & Public Records - SDLookup.com

1560 Circa Del Lago #D103

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215703114

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/04/2015 $195,000 9y 5m -52% -7%
03/28/2006 $405,000 7y 10m 124% 11%
05/12/1998 $181,100 9y 5m -29% -4%
12/02/1988 $255,000 n/a -    -   
Additional Resources