1124 Eureka St #45 - Map & Public Records - SDLookup.com

1124 Eureka St #45

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4365920845

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/21/2025 $405,000 5y 5m 53% 8%
10/21/2019 $265,000 11y 10m 65% 4%
12/14/2007 $160,500 3y 4m -36% -12%
07/21/2004 $249,000 n/a -    -   
Additional Resources