5055 Collwood Blvd #207 - Map & Public Records - SDLookup.com

5055 Collwood Blvd #207

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4668203218

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/28/2009 $212,500 2y 4m -46% -22%
12/01/2006 $390,000 n/a -    -   
Additional Resources