1349 Via Firenzie - Map & Public Records - SDLookup.com

1349 Via Firenzie

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2225320774

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/22/2017 $580,300 16y 1m 79% 4%
04/30/2001 $324,900 8y 86% 8%
04/23/1993 $175,000 4y 1m -12% -3%
03/23/1989 $199,990 n/a -    -   
Additional Resources