1433 La Loma Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1433 La Loma Dr

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215101800

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/10/2012 $480,000 6y 2m -24% -4%
02/24/2006 $635,000 n/a -    -   
Additional Resources