3442 Los Mochis Way - Map & Public Records - SDLookup.com

3442 Los Mochis Way

Oceanside, CA 92056
Parcel Number:
1681004001

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/11/1995 $56,000 7y -12% -2%
10/10/1988 $63,500 n/a -    -   
Additional Resources