1277 Kettner Blvd #106 - Map & Public Records - SDLookup.com

1277 Kettner Blvd #106

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333940807

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/15/2015 $500,000 3y 4m 39% 10%
02/03/2012 $360,000 7y 6m -37% -6%
07/28/2004 $570,000 1y 4m 83% 56%
03/21/2003 $311,480 n/a -    -   
Additional Resources