1277 Kettner Blvd #104 - Map & Public Records - SDLookup.com

1277 Kettner Blvd #104

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333940805

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/27/2017 $419,687 8y 69% 7%
07/22/2009 $248,000 4y 2m -42% -12%
04/28/2005 $425,000 1y 9m 29% 16%
07/31/2003 $329,000 3m 60% 490%
04/25/2003 $205,240 n/a -    -   
Additional Resources