312 Camelot Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

312 Camelot Dr

Oceanside, CA 92054
Parcel Number:
1491920200

Address Price
@327 Islander St $1,349,900   
@Arbor Hill #95 $399,900   
@Arbor Hill #169 $415,000   
@Arbor Hill #74 $350,000   
@Arbor Hill #79 $352,500
@Arbor Hill #116 $409,000   
@Arbor Hill #157 $345,000   
@2861 Turnbull St $900,000   
@3030 Oceanside #54 $344,900   
@3178 Noreen Way $1,080,000   
@2937 E Barnwell St $849,900   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
2601 Guinevere Dr n/a n/a
2603 Guinevere Dr 10/17/2016 $510,000
2605 Guinevere Dr n/a n/a
2609 Guinevere Dr 3/30/2001 $200,000
308 Camelot Dr 1/3/2003 $295,000
314 Camelot Dr 6/15/1999 $133,800
316 Camelot Dr n/a n/a
321 Fowles St 2/17/2005 $450,000
311 Fowles St n/a n/a
307 Fowles St n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$12,320
Improvement Value:
$14,353
Net Value:
$26,673
Est Property Tax:
$333