338 Plymouth Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

338 Plymouth Dr

Vista, CA 92083
Parcel Number:
1632801700

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/04/2002 $308,000 1y 2m -27% -22%
01/05/2001 $420,000 10y 7m 71% 5%
05/21/1990 $245,000 n/a -    -   
Additional Resources