3353 Golfers Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

3353 Golfers Dr

Oceanside, CA 92056
Parcel Number:
1656623800

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/30/2001 $365,000 2y 1m 30% 14%
07/28/1999 $280,000 10y 4m 12% 1%
03/14/1989 $250,000 n/a -    -   
Additional Resources