3535 Linda Vista Dr #112 - Map & Public Records - SDLookup.com

3535 Linda Vista Dr #112

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
7721902714

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/03/2022 $235,000 1y 6m 47% 29%
01/21/2021 $160,000 8y 2m 504% 24%
11/01/2012 $26,500 9y 8m -44% -6%
02/28/2003 $47,000 1y 5m 15% 10%
09/11/2001 $41,000 5y 1m 82% 12%
07/26/1996 $22,500 n/a -    -   
Additional Resources