650 Bollenbacher St - Map & Public Records - SDLookup.com

650 Bollenbacher St

San Diego, CA 92114
Parcel Number:
5432421900

Address Price
@843 Alvin St $1,145,000   
@649 S 61st St $775,000   
@313 61st St $599,999   
@170 61st St $699,900   
@5242-48 Imperial Ave $849,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
702 Bollenbacher St n/a n/a
690 Bollenbacher St 11/10/2009 $185,400
680 Bollenbacher St n/a n/a
670 Bollenbacher St 12/16/2021 $690,000
660 Bollenbacher St 4/9/2015 $280,000
640 Bollenbacher St 3/30/2021 $655,000
630 Bollenbacher St n/a n/a
741 Bollenbacher St 8/2/2019 $528,000
731 Bollenbacher St 4/4/2001 $171,900
721 Bollenbacher St n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$9,789
Improvement Value:
$44,448
Net Value:
$54,237
Est Property Tax:
$678