5002 Barstow St - Map & Public Records - SDLookup.com

5002 Barstow St

San Diego, CA 92117
Parcel Number:
3554122200

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/18/2009 $280,405 4y 6m -38% -10%
09/03/2004 $455,000 n/a -    -   
Additional Resources