2930 Broadway #43 - Map & Public Records - SDLookup.com

2930 Broadway #43

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5395322602

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/23/2024 $630,000 11y 10m 232% 11%
01/31/2013 $190,000 5y 10m -32% -6%
03/22/2007 $279,000 3y 2m 7% 2%
01/08/2004 $261,000 n/a -    -   
Additional Resources