4225 Porte De Palmas #189 - Map & Public Records - SDLookup.com

4225 Porte De Palmas #189

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3473711905

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/03/2017 $439,000 1y 6m 17% 11%
07/24/2015 $375,000 11y 4m -4% 0%
02/27/2004 $389,000 12y 8m 164% 8%
06/14/1991 $147,500 5y 10m 45% 7%
08/15/1985 $101,490 n/a -    -   
Additional Resources