1220 Hunter St - Map & Public Records - SDLookup.com

1220 Hunter St

San Diego, CA 92103
Parcel Number:
4433100500

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/09/1984 $190,000 4m -8% -19%
06/25/1984 $205,667 1m 0% 0%
04/26/1984 $205,667 n/a -    -