906 S Rancho Santa Fe Rd #G - Map & Public Records - SDLookup.com

906 S Rancho Santa Fe Rd #G

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2216111231

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/24/2010 $190,000 7y 3m -22% -3%
05/30/2003 $243,000 10y 111% 8%
05/11/1993 $114,900 2y 1m -9% -4%
04/08/1991 $125,990 n/a -    -   
Additional Resources