1682 Circa Del Lago #A307 - Map & Public Records - SDLookup.com

1682 Circa Del Lago #A307

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215703331

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/29/2016 $175,000 12y 6m -27% -2%
07/31/2003 $239,000 16y 10m 73% 3%
09/17/1986 $138,000 n/a -    -   
Additional Resources