4411 Point Loma Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

4411 Point Loma Ave

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
5300610200

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/28/2010 $730,000 6y 8m -10% -2%
10/31/2003 $812,500 20y 8m 511% 9%
02/25/1983 $133,000 n/a -    -   
Additional Resources