5765 Friars Rd #141 - Map & Public Records - SDLookup.com

5765 Friars Rd #141

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366111307

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/05/2025 $495,000 4y 3m 22% 5%
04/09/2021 $405,000 5y 4m 61% 9%
12/09/2015 $252,000 2y 2m 12% 5%
09/12/2013 $225,000 21y 4m 132% 4%
05/12/1992 $97,000 3y 4m 8% 2%
12/15/1988 $90,000 4y 4m 5% 1%
08/15/1984 $85,400 n/a -    -   
Additional Resources