2510 Torrey Pines Rd #413 - Map & Public Records - SDLookup.com

2510 Torrey Pines Rd #413

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3465403651

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/30/1997 $74,000 3y 10m -20% -5%
07/21/1993 $92,000 7y 3m 15% 2%
04/10/1986 $80,000 n/a -    -   
Additional Resources