5511 Adelaide Ave #32 - Map & Public Records - SDLookup.com

5511 Adelaide Ave #32

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4720931332

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/30/2010 $152,500 6y 1m -60% -14%
08/12/2004 $378,900 n/a -    -   
Additional Resources