1521 San Pablo Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1521 San Pablo Dr

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215103700

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/02/2011 $446,505 6y 9m -18% -3%
01/13/2005 $545,000 n/a -    -   
Additional Resources